הדפסה על קנבס

יש לנו הרבה רעיונות מגניבים לתת לכם לעיצוב ” קיר קונספט” בשיטה הכי קלסית , הדבר הראשון הוא לבחור תמונות המרגשות אותנו , תמונות שיש בהם הרבה עומק , זיכרונות , והרבה מקוריות .תמונות אלו ישמשו אותנו לתווך ארוך , הם אמורים להרשים אותנו כל פעם מחדש ולהזכיר לנו את הימים בהם אנו נשאבים לנוסטלגיה .

לכל תמונה יש יעוד וחשוב להדגיש אותה במקום עם במה וכבוד על מנת לקבל את הפינה שלנו , חשוב לעבוד עם חומרים איכותיים וזמינים כגון : הדפסה על קנבס , קאפה , פרספקט , זכוכית או פשוט וקל פיתוח תמונה ומסגור במסגרות מיוחדות .

וכך בקלות לקבל את הפינה הכי אהובה ויפה , מקורית ומיוחדת ע”ש “קיר הקונספט”.

” זמן זאת מסגרת התלויה על הקיר “

כבר יותר מעשור הנני בתחום האומנות , מראשית דרכי אהבתי לצלם , לתעד ,לעצב ולשתף את האנשים שתמיד נמצאים מסביבי .

בעולם ה ART יש כל כך הרבה צדדים שאפשר לפרש , לחוש , להרגיש במגע אחד , ויחד עם זאת לא כולם מצליחים להבין את משמעותה . נגעתי בהרבה נקודות , ותמיד מצאתי את עצמי מחוברת לתמונות , אולי כי לתמונות יש מה לומר ולספר לנו ?! ולמדתי לתת להם במה , מקום , להדגיש אותם לרהט אותם , לחלק ולפצל , לחבר את כולן בקו אחד תחת “קולקציה” אחת , או להפריד ולשחק בקומפוזיציות שונות. יש כל כך המון שפות שאיתם אפשר להביא את הרגש ולתת לתמונות שלנו את המקום ואת הפינה .

השאיפה הכי גדולה שלנו , שהאדם יוכל להעריך את הזמן , כי הזמן זאת בעצם המסגרת שתלויה על הקיר , זמן זאת התמונה הנוסטלגית שמזכירה את עצמה , זמן הוא הדבר הכי יקר של האומן …

אל תחששו לעשות שינויים , אל תתנו לאווירה לשנות את חוקי המשחק , כי עולם הART הוא מקור לאיכות חיים .

אהבת את הפוסט שתף אותו עם חברים ♥

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

השאר תגובה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email