עצות לבחירה נכונה

מתקשים לבחור תמונות לבית?

לא יודעים באיזה תמונות כדאי לכם להתמקד מהמאגר הגדול שלנו?

לרשותכם עומד צוות החברה שישמח לסייע לכם בבחירתכם. כמו כן, לפניכם מספר עצות בסיסיות שיכולות לעזור:

בחירה אחרונה לחלל – בדרך כלל תמונות הינן מהפריטים האחרונים שנבחר לחלל אחרי צבע קירות, רהיטים, שטיחים וכו’. זאת מכיוון שבהיותן פריט עיצוב אנו נרצה להתאים אותן לחלל קיים ולא להיפך.

נושא התמונה – בדרך כלל אישי בהתאם לטעם, העדפות אישיות, תחומי עניין, מסר שרוצים להעביר ומיקום התמונה. כך למשל, תמונה בחדר שינה יכולה להיות בעלת נימה חושנית, בעוד תמונה בסלון נדרשת להתאים לקהל מגוון של מבקרים. בנוסף נושא התמונה יכול להיות מושפע מסגנון עיצוב הבית. כך לדוגמה , בבית מודרני תמונה מופשטת תשתלב נפלא בעוד שבית בסגנון כפרי תמונה של פרחים או נופים יכולה להיות הבחירה הנכונה.

צבעוניות התמונה – תמונות מוצעות בקשת רחבה של גוונים וצבעים מתמונות יחסית מונו-כרומטיות ועד לתמונות מלאות בצבע וחיים. הבחירה ברמת הצבעוניות של התמונה תלויה באווירה המבוקשת בחדר, בין אם סולידית ורגועה או תוססת ושמחה. כמו כן בחדר עמוס בצבעים עדיף לבחור בתמונה מאזנת עם מעט גוונים, בעוד שחדר אחיד בגווניו ישמח לקבל תוספות צבע עם תמונה ססגונית ועשירה בצבעים.

גודל תמונה ביחס לקיר – אם אתם רוצים תמונה מרשימה בעלת נוכחות דומיננטית בחלל כדאי שתבחרו בתמונה אחת או מחולקת, התופסת כחצי מגודל הקיר. תמונה קטנה יותר תיבלע בקיר ותאבד מהנוכחות והעצמה שלה.

גודל תמונה ביחס לרהיט – מלבד קירות יש גם להתחשב בגודל הרהיט שמעליו התמונה תמוקם. כך למשל, מומלץ להקפיד שהתמונה לא תהיה גדולה מהספה ולא תבלוט יותר ממנה, ומצד שני שלא תהיה הרבה יותר קטנה מהספה. הדבר נכון עבור כל אובייקט אחר שהתמונה תוצב מעליו בין אם שולחן, מיטה וכו’.

אהבת את הפוסט שתף אותו עם חברים ♥

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

השאר תגובה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email