פרוייקט לבית ולמשרד בהזמנה אישית

ברשות החברה מאגר גדול, איכותי וייחודי של תמונות לבית ולמשרד, בשלל סגנונות ונושאים. בין היתר תוכלו להזמין מהחברה תמונות נופים מרהיבות מהארץ ומהעולם, לבית ולמשרד, תמונות מופשטות צבעוניות, תמונות של אנשים, תמונות פרחים, תמונות של חיות , תמונות ארט מודולריות, תמונות ציורים ועוד.

מדיה - התקנה

אלבום דיגיטלי מעוצב

מדובר ביצירה של אלבום תמונות בעיצוב אישי הכולל הדפסה, כריכה קשה, פתיחה מלאה ודפים עבים, המעוצב במקצועיות וקפידה על פי בקשות הלקוח עבור מגוון צרכים ונושאים. בין היתר תוכלו להזמין מהחברה אלבום אירוסין, אלבום סוף שנה לגן, אלבום מסיבות יום הולדת, אלבום חתונה ועוד. כל זאת מוצע עם שירות יעיל ונוח ישירות דרך אתר החברה, ועם מערכת מתקדמת ופשוטה שתכוון אתכם בבחירת המאפיינים המבוקשים שלכם עבור אלבומי תמונות מעוצבים.

קולז'ים

המונח קולאז’ מתייחס למקבץ של תמונות המאורגנות ומסודרות יחדיו לכדי תמונה אחת מעוצבת ומרשימה. את הקולאז’ יוצרים מתמונות או חלקי תמונות שונים, לרוב תמונות מצולמות, המודפסות על גבי משטחים מחומרים שונים כמו קנבס, קאפה או זכוכית. למעשה עיצוב קולאז'ים נכון נדרש להעביר בתמונות סיפור, בין אם על זוגיות ואהבה, ילדים ומשפחה, שותפות וצמחיה ועוד. כפועל יוצא מכך עיצוב קולאז' מוצלח שהינו גם אסטטי וגם מעביר את מסריו, נדרש בידע וניסיון מקצועי המאפשר הפיכת גיבוב של תמונות לכדי יצירת אומנותית מושקעת ומרשימה.

אל תתנו לרגע